Jak mě hodnotí

Magion Architekti

Ing. arch. Veronika Zimková
Ing. arch. Gabriela Camarda

Architektonický ateliér „magion architekti“ založený Ing. arch. Gabrielou Camardou a Ing. arch. Veronikou Zimkovou působí od roku 2010. Působíme v Jihomoravském a Zlínském kraji a naši kancelář najdete v Brně a v Uherském Hradišti. Pokud je však zadání projektu dostatečnou výzvou, neexistují pro nás hranice. Důraz klademe na funkční a praktické řešení, které je zároveň vysoce elegantní a estetické. Našim cílem je kvalitní výsledek a spokojení klienti. Zabýváme se architekturou a interiéry – od návrhu až po realizaci. Naše tvorba je zaměřena na bydlení – rodinné a bytové domy, rekonstrukce domů a bytů a řešení jejich interiérů.

Dále se zabýváme projekty komerčních objektů a interiérů. Navrhujeme interiéry kanceláří, restaurací, ordinací nebo obchodů. Projekty zpracováváme od úvodní architektonické studie až po prováděcí dokumentaci. Architektuře jsme se rok věnovaly ve Švýcarsku a další rok jsme strávily na stáži v Dánsku. Také díky tomu se nebojíme složitých zadání, úzkých pozemků ani náročných investorů, architektura nás zkrátka baví.

Odkaz na stránky: http://www.magion-architekti.cz/

Je uživatelsky jednoduchý

321 INTRA je velmi uživatelsky přívětivý nástroj, který zahrnuje všechny důležité funkce bez nutnosti instalace. Je vhodný i pro počítačové začátečníky!
Jak mě hodnotí

Komunikujeme napříč společností

Nástroj zvyšuje moji schopnost komunikovat s kolegy z různých oddělení, se kterými se v podniku běžně nesetkám.
Jak mě hodnotí

Šetří nám čas

Intranet mi změnil přístup k práci. Nejenom, že zlepšil mezilidské vztahy na pracovišti, ale šetří nám spoustu času při dohledávání termínů, kontaktů a zákaznícké podpory... Děkujeme!!
Jak mě hodnotí

JAK ZPROVOZNIT 321 INTRA


Vyplňte registrační
formulář zde

Zprovozníme vám
testovací demo ZDARMA

Systém upravíme dle
vašich požadavků

Zprovozníme
321 INTRA

To jsme my

To, čím se lišíme je osobní přístup a individuální řešení systému.
Více o nás